Contactpersonen

RESULTATEN
Trijnie Nielen-Rosier
Voorzitter Tempel | Kerkmuseum
Tom Aikema
16- Commissie
Commissies
Hanne Aikema
Riet Beerhorst
Maarten van den Berg
Marielle de Bes
Hoofd Interieur The Meeting
Commissies
Anja Bos
Ouderling
Frans Brandenburg
Jeugd- en Jongerenwerker
Corrie Brüning - Kuyvenhoven
D. Burki-Wierenga
Vertrouwenspersoon PKN
T: 024-6452333
Eva Buurman
T: 06-38282692
Commissies
Frank den Daas
T: 06-51233592
Commissies
Arjen Dijkstra
T: 0481-351301
Thea Dorrestijn
T: 0481-373747
Roland Eenhoorn
Penningmeester College van Kerkrentmeesters
Sandra Eenhoorn
Commissies
Mien Floors
Commissies
Jetty Gaasbeek - Jongsma
Hoofd Koster
M: 06-20902721
Gert Jan Geertjes
Penningmeester College van Diakenen
T: 0481-375336
Yvonne Geertjes
Commissies
Truus de Gelder
Ouderling
Riet Gillessen
Commissies
Arie de Groot
Kerkrentmeester
IJsbrand ter Haar
Dirigent G-noot
M: 06-48406536
Frederiek Hiemstra
Coördinator Kinderkerk
Commissies
Froukje van der Honing
Diaken
Henk Jan Jansen van Doorn
Penningmeester Jeugdraad
Commissies
Aukje Jensma
Commissies
Jeroen Jeroense
Predikant
T: 0481-452978
Berthe de Jong
Voorzitter College van Diakenen
Margo Jonkers
Commissies
John Patrick van der Kaa
Facilitair Coördinator / website / Communicatie
M: 06-22 89 27 82
Annemieke van der Kaa van Pagée
Bas Kampen
Jeugdouderling
T: 06-25560030
Arie Kattouw
Kerkrentmeester
T: 0481-356501
Henk Kiestra
Kerkrentmeester
M: 06 53 77 1405
Jan Koopman
Kunstcommissie
Commissies
Peter de Leeuwerk
Voorzitter Kerkenraad / Voorzitter Ouderlingen / Contactpersoon orgelstichting Elst
T: 0481-351107
Marja de Leeuwerk
Commissies
Ate Lindeboom
Voorzitter Kerkrentmeesters
T: 0481-376978
Dirkje Lindenboom
Albert Luijpen
Commissies
Jan Luiten
Ole Michielsen
Hoofd Techniek The Meeting
Commissies
Henk Minnema
Kerkrentmeester
Annet Moerkerk
Commissies
Kees van Nes
Communicatie commissie / redactie onderweg / tuincommissie
T: 0481-841522
Anneke van Nes
Secretaris College van Diakenen
Reiny van Nistelrooij
T: 0481-374237
Wichert van Olst
Diaken
M: 06-21251690
Carla Otter
Commissies
A. Pen
Vertrouwenspersoon PKN
T: 024-6420895
Paul Peters
Diaken
T: 0481-843043
Nel Pieper-Brummelkamp
T: 0481-375448
Gerdien van Prooijen-Landegent
Ina Schoenmaker
M: 06 20670164
Jaco Schoenmaker
Scriba
T: 0481-372429
Femke Smelt
Voorzitter bloemengroep
T: 0481-375610
Commissies
Tineke Touwen
Commissies
Klarien Verbeek
Bert Verbeek
Finy Verhoeff - Bosman
T: 0481-371357
Danielle Verhoeven
Kerkrentmeester secretaris / Oudercommissie
Merel Verhoeven
Voorzitter Activiteitencommissie
Commissies
Gerry Voors - Vrijenhoef
Diaken
Sjors Wagemakers
Jeugdouderling
T: 06-50935994
Marien van Wier
Voorzitter St. Maartenskerkkoor
M: 06-11539025
Bert Wolters
Diaken - thema duurzaamheid
Fleur Zey
Commissies
Lucia Zoutman
Kerkrentmeester
Rini van der Zwan-Offers
Ouderling